Trzecia edycji bezpłatnego programu “SMART-UP LAB”.

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zaprasza osoby z pomysłem na innowacje do udziału w trzeciej edycji bezpłatnego programu “SMART-UP LAB”. Zgłoszenia przyjmowane są do  31 marca przez stronę: http://medihub.zone/portfolio-item/sul2019/ .

Program adresowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów szkół wyższych i przedsiębiorców reprezentujących różnorodne dyscypliny kształcenia i doświadczenie zawodowe. Przyszli liderzy innowacji wezmą udział w intensywnym programie szkoleniowym, który podniesie ich kompetencje w zakresie przedsiębiorczości i udzieli wsparcia przy kolejnych krokach w rozwoju pomysłu do jego komercjalizacji. Uczestnicy pracując w interdyscyplinarnych zespołach zmierzą się z praktycznymi wyzwaniami przygotowanymi przez firmy, otrzymają stałą pomoc ze strony mentorów w rozwoju pomysłu i będą mieć możliwość zaprezentowania projektu bezpośrednio przed inwestorami. Wyróżnione zespoły wezmą udział w zagranicznych wizytach studyjnych i otrzymają fundusze na budowę demonstratorów. Program jest doskonałą okazją do założenia START-UPów i wejścia na rynek.

Program finansowany jest ze środków programu EIT Health na rzecz poprawy zdrowia i życia ludzi oraz aktywnego starzenia.”

Z wyrazami szacunku,

Anna Bojanowska-Sosnowska

Department of Acceleration Projects
Centre for Innovation and Technology Transfer
Medical University of Lodz
Muszyńskiego 2, 90-151 Łódź, Poland

E-mail: anna.bojanowska@umed.lodz.pl
Phone: + 48 507 820 001; + 48 (042) 272 54 19

/xyz/

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.