Zaproszenie dla studentów WMiI UŁ do udziału w Rozmowach o Startupach. Wydarzenie objęte Patronatem Honorowym naszego Wydziału.

Termin: 26 października 2016 r. od godz. 18.00

Miejsce: Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 3a

Organizator: Inkubator Przedsiębiorczości Inforin

Rozmowy o Startupach to konferencja biznesowa mająca na celu kreowanie postaw przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Uczestnicy otrzymują poza niezbędną wiedzą przy otwieraniu własnej działalności możliwość bezpośredniej rozmowy z praktykami z doświadczeniem w prowadzeniu biznesu opartego na innowacyjności i nowych technologiach. Konferencja będzie tłumaczona na język migowy w czasie rzeczywistym.

Szczegóły w załączniku oraz na stronie: https://www.facebook.com/events/1033627230089606/

Uczestnicy konferencji:

Marek Kapturkiewicz -przedsiębiorca, były wiceprezes Onetu, współzałożyciel funduszu inwestycyjnego Innovation Nest, oraz Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest)

Lech Kaniuk -przedsiębiorca, założyciel PizzyPortal, którą sprzedał za 120 milionów złotych, aktualnie Członek Zarządu iTaxi, w którą zainwestował razem ze swoim przyjacielem Łukaszem Wejchertem, inwestor wielu projektów startupowych.

Stefan Batory -przedsiębiorca, z wykształcenia matematyk, założyciel aplikacji iTaxi, która umożliwia zamawianie taksówek, oraz aplikacji Booksy, która umożliwia zamawianie wizyt w salonach usługowych. Na swoje projekty startupowe pozyskał od inwestorów ponad 20 milionów złotych.

Przemysław Kuśmierek -przedsiębiorca, założyciel Migam urządzenia umożliwiającego komunikację z osobami głuchymi. W jego startup zainwestował sam Richard Branson z Virgin Mobile.

Wydział Matematyki i Informatyki UŁ objął wydarzenie Patronatem Honorowym.