Zaproszenie do współpracy z Programem wolontariatu studenckiego „PROJEKTOR”

Zapraszamy Koło Naukowe do współpracy z Programem wolontariatu studenckiego „PROJEKTOR”.

PROJEKTOR – wolontariat studencki” to ogólnopolski Program,  w ramach którego kilkuosobowe grupy studentów-wolontariuszy realizują, w lokalnych szkołach w małych miejscowościach, przygotowane przez siebie projekty edukacyjne rozwijające wiedzę, umiejętności oraz zainteresowania uczniów.

Zapraszamy członków i sympatyków Koła do współpracy w zakresie realizacji warsztatów edukacyjnych oraz do włączenia się w promocję szczytnej idei, jaką jest wolontariat studencki.

W załącznikach znajdziecie Państwo list przewodni oraz propozycję oferty współpracy.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje włączenia się w Program i liczymy na nawiązanie owocnej współpracy.

List_Przewodni

Oferta_Współpracy_z_PROJEKTOREM

Katarzyna Kasperek

Zespół programu “PROJEKTOR – wolontariat studencki”