Wykład Andrzeja Frasia z DBMS

Już 13 maja o godz. 16.00 w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ, Andrzej Fraś, student II roku studiów magisterskich Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku informatyka, poprowadzi dla studentów uczelni wykład na temat wzbogacenia danych. Słuchacze będą mogli porozmawiać o wzbogaceniu danych w obszarze windykacji, porównać manualne procesy oparte na SQL z automatycznymi, działającymi na technologii elasticsearch, a także poznają mocne i słabe strony obu tych podejść.

Andrzej Fraś od prawie 5 lat związany jest ze spółką DBMS, w której aktualnie zajmuje stanowisko kierownika działu analitycznego. Swoją drogę zaczynał jako stażysta, gdzie zdobywał doświadczenie pod okiem specjalistów, a dziś sam stał się jednym z nich i z przyjemnością podzieli się swoją wiedzą ze studentami.

A czym w ogóle zajmuje się DBMS? Tworzy rozwiązania oparte na usługach data science i sztucznej inteligencji, a także zajmuje się  wykorzystaniem potencjału wszechobecnych danych, dając swoim klientom skuteczne kampanie marketingowe oparte na wysokiej jakości danych oraz algorytmy, które potrafią same się uczyć. Swoim klientom dostarcza autorskie rozwiązania, pozwalające na zwiększenie procesów biznesowych i optymalizację procesów sprzedaży. Aktualnie w swoim portfelu posiada ponad tysiąc różnych marek, zarówno z Polski jak i zza granicy.

Więcej o DBMS na www.dbms.com.pl

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.