01.09-08.09.2021 Zapisy w USOS na przedmiot “Środowisko wielokanałowej platformy komunikacyjnej” (1100-WP0LWI) w semestrze letnim 2021/2022 przygotowany we współpracy z firmą Focus Telecom Polska

Szanowni Studenci,

Zapraszamy na nieszablonowy przedmiot “Środowisko wielokanałowej platformy komunikacyjnej” w semestrze letnim 2021/2022. Przedmiot jest rozszerzeniem kursu pt. “Tworzenie WebApps w Node.js & Angular” przygotowanego we współpracy z firmą Focus Telecom Polska. Wszystkie edycje kursu spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem uczestników.

Uczestnicząc w przedmiocie poznasz mechanizmy oraz sposób myślenia, pozwalające zbudować aplikację sieciową odnoszącą sukcesy na współczesnym rynku.

Główny nacisk położono na aspekt praktyczny programowania, stawiając na formę warsztatową i interaktywną – ilość wykładów zredukowano do minimum.

W programie przedmiotu pojawiły się również zagadnienia dotyczące dostarczania, uruchamiania i monitorowania aplikacji w środowisku, w którym działają prawdziwe aplikacje biznesowe.

Całość stanowi komplementarną wiedzę, potrzebną aby złożyć aplikację webową zgodną z aktualnymi trendami i standardami.

Zapisy przez USOS w terminie 01.09-08.09.2021. Zrób to, zanim inni Cię wyprzedzą!

Koordynator ds. współpracy z firmą Focus Telecom Sp. z o.o.

dr Robert Plebaniak (KAN WMII UŁ)

Copyright © 2021 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.