WorkShow na WMiI UŁ w ramach 2 edycji Branżowych Targów Pracy na UŁ organizowanych przez Biuro Karier UŁ

Jak idealnie dopasować pracodawcę i kandydata na pracownika? Biuro Karier UŁ podjęło się tego zadania organizując drugą edycję WorkShow – Branżowych Targów Pracy na UŁ.

Monitorując rynek pracy oraz preferencje pracodawców, Biuro Karier UŁ postanowiło ułatwić studentom start zawodowy i równocześnie odpowiedzieć na zapotrzebowanie rekruterów z firm działających na terenie Łodzi i okolic. WorkShow to świeże spojrzenie na znaną wszystkim formę. Mniejsze, specjalistyczne targi, które odbywają się na poszczególnych wydziałach pozwalają rekruterom dotrzeć bezpośrednio do studentów edukujących się w konkretnych branżach. Do niewątpliwych walorów takiego spotkania należy możliwość bezpośredniego kontaktu potencjalnego pracownika z przedstawicielem firmy oraz mniej formalna formuła pozwalająca na weryfikację oczekiwań obu stron. W drugiej edycji WorkShow wezmą udział firmy i organizacje z różnych branż, oferujące różnego rodzaju stanowiska pracy i praktyk.

Swoje oferty zaprezentują m.in. Accenture, DisComCo, Ericsson, EY, Fujitsu Technology Solutions, Rossmann SDP. W specjalnej „Strefie doradztwa” profesjonalni doradcy zawodowi Biura Karier będą oferować pomoc w zakresie sporządzenia dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Wszystkich szukających swojego miejsca na rynku pracy zapraszamy już 3 marca na Wydział Matematyki i Informatyki UŁ!

Wydarzenie potrwa od 10:00 do 14:00.

/e/21.02.2020/ na podst. materiałów od organizatora/

Newsletter UŁ: WorkShow – Branżowe Targi Pracy na UŁ

Branże Workshow 2020 na WMiI UŁ : data science, IT, analityka, finanse, geoinformatyka

/e/ 27.02.2020/Newsletter UŁ

Workshow 2020 – strona Biura Karier UŁ

/e/ 27.02.2020/Newsletter UŁ

Firmy biorące udział w WorkShow 2020 na WMiI UŁ:

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.