CodeWeek 2019 – zaproszenie do udziału

Szanowni Państwo,

przed nami siódma edycja Europejskiego Tygodnia Kodowania (#CodeWeek2019), która odbędzie się w dniach 5 – 20 października 2019 roku.

CodeWeek to radosne  wydarzenie społeczne, którego celem jest promowanie kompetencji z zakresu programowania i zachęcanie osób w każdym wieku do rozpoczęcia przygody z programowaniem. Do udziału w nim zapraszamy wszystkich, szczególnie osoby związane z edukacją.

Jeśli szukacie Państwo instrukcji, w jaki sposób Państwa instytucja może stać się aktywnym uczestnikiem tego niezwykłego wydarzenia, znajdziecie ją TUTAJ.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.koduj.gov.pl. Znajdziecie nas także w social mediach.

W wolnej chwili obejrzyjcie nasz spot na promujący tegoroczną edycję Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Zespół #CodeWeek2019​​

/e/Pełnomocnik Dziekana ds. promocji/

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.