08.10.2019 r. – Otwarcie strefy chillout z wykładem na WFiIS UŁ

8 października (wtorek), godz. 14:00, Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ, Hol Główny, ul. Pomorska 149/153

W ramach współpracy z firmą Accenture Advanced Technology Center Poland 8 października, o godz. 14:00 odbędzie się uroczyste otwarcie strefy chillout. Będzie to miejsce relaksu, w którym studenci będą mogli odpocząć między zajęciami, naładować urządzenia elektroniczne oraz samodzielnie lub wspólnie się pouczyć.

W ramach otwarcia odbędzie się wykład pt. „Business Intelligence – czym jest i dlaczego jest tak ważny”.

Marek Balcerczyk opowie o przykładowych narzędziach informatycznych wspierających transformację i przetwarzanie danych. Na koniec poznamy kilka przykładów wykorzystania BigData oraz analizy strumieniowej danych.

Dla uczestników wydarzenia przewidzieliśmy konkursy z nagrodami, poczęstunek, czy też fotobudkę dostępną już od godz. 13:00.

Na uroczystość zapraszamy społeczność akademicką oraz wszystkie zainteresowane osoby.

Koordynator ds. promocji WFiIS UŁ

/e/ Dziekan WMiI UŁ

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.