10.2020 – 11. Seminarium Open Access 2020

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na 11. Seminarium Open Access. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „Open with purpose: taking action to built structural equity and inclusion” – „Otwieraj z sensem: działaj, by wyrównywać szanse i zapobiegać wykluczeniu”.

W ramach seminarium odbędą się warsztaty w formie zdalnej, na które obowiązują zapisy:

19.10.2020 r. – Gromadzenie i udostępnianie danych badawczych. Trend czy konieczność?, prowadzenie Krzysztof Szymański, Research Intelligence Officer w firmie Elsevier.

22.10.2020 r. – Jak korzystać z RepOD? – webinarium, prowadzenie Wojciech Fenrich, Natalia Gruenpeter, Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego.

23.10.2020 r. – Jak dobrze i mądrze wybrać czasopismo?, prowadzenie dr inż. Katarzyna Gaca-Zając, Starszy konsultant ds. Klientów w Europie Środkowo-Wschodniej w firmie Elsevier.

Szczegółowy program seminarium oraz rejestracja na warsztaty dostępne na stronie BUŁ .

Wydarzenie zostało objęte patronatem JM Rektora Uniwersytetu Łódzkiego prof. dr hab. Elżbiety Żądzińskiej.

Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego

Sekretariat WMiI UŁ, 15.10.2020

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.