11.12.2019 r. – Zaproszenie dla wolontariuszy Łódzkich Dni Informatyki 2019 na WMiI UŁ

Szanowni Państwo,

w imieniu Władz Wydziału serdecznie zapraszam w środę 11 grudnia 2019 r. o godz. 10.15 do Sali D103 na uroczyste wręczenie Państwu podziękowań za wolontariat podczas Łódzkich Dni Informatyki 2019. Podziękowania otrzymacie Państwo z rąk Dziekana Wydziału, Pana prof. dr. hab. Marcina Studniarskiego, na forum Rady Wydziału Matematyki i Informatyki. Stąd bardzo prosimy o punktualne przybycie i jego potwierdzenie do poniedziałku 9.12.2019 r. na adres: ewa.chmura@wmii.uni.lodz.pl lub tel. 42 635 5949. W miarę możliwości bardzo proszę o przekazywanie informacji na temat zaproszenia Koleżankom i Kolegom.

Imienne zaproszenia zostały wysłane zainteresowanym. W przypadku braku takiego maila w dniu dzisiejszym uprzejmie proszę o kontakt z sekretariatem Dziekana (dane kontaktowe jak powyżej).

Ewa Chmura

Sekretariat Dziekana WMiI UŁ

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.