8-9.12.2020 – Konferencja Perspektywy Women in Tech Summit 2020- informacja dla pracowników

Szanowni Państwo!

W dniach 8-9 grudnia 2020 roku odbędzie się konferencja adresowana szczególnie do kobiet (ale nie tylko) pracujących w naukach ścisłych i technicznych “Perspektywy Women in Tech Summit 2020”. Konferencja ta jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. W ubiegłym roku zgromadziła  w Warszawie około sześciu tysięcy osób z 52 krajów świata. Wówczas tematem przewodnim było cyberbezpieczeństwo.

Ze względu na pandemię tegoroczna edycja odbędzie się w formie zdalnej. Udział w “Perspektywy Women in Tech Summit 2020” będzie bezpłatny dla pracowników naszego Wydziału.

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie zgłoszenia do 12 listopada 2020 roku na mój adres: aleksandra.orpel@wmii.uni.lodz.pl.

Informacje o konferencji można znaleźć na stronie organizatorów.

Z wyrazami szacunku,

Aleksandra Orpel

Perspektywy Women in Tech Summit 2020

Join us in the biggest Tech and women-related conference! Event will happen Online 8-9 December 2020 and will gather over 10 000 participants from all over the world! Discover future of technology and show the power of Women in Tech!

www.womenintechsummit.pl

Sekretariat WMiI UŁ,04.11.2020

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.