12-14.04.2021 – Zaproszenie na Studencką Konferencję Zastosowań Matematyki MathUp

Dzień dobry,
jesteśmy studentami Politechniki Łódzkiej i organizujemy Konferencję Zastosowań Matematyki MathUp. Jej ideą jest pokazanie studentom, że królowa nauk znajduje swoje zastosowanie w najróżniejszych dziedzinach. Nasi prelegenci będą rywalizować o nagrody takie jak puchar Dziekana i dodatkowe nagrody firm zewnętrznych.
Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić studentów Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego do wzięcia udziału w naszej konferencji. Chcemy zrzeszać pasjonatów matematyki z całej Polski. W tym roku będziemy gościć również studentów z uczelni krakowskich. Wydarzenie odbędzie się online w dniach 12, 13 i 14 kwietnia. Transmisja konferencji będzie również dostępna na naszym kanale na YouTube.
Serdecznie zapraszamy!

Komisja Organizacyjna Studenckiej Konferencji Zastosowań Matematyki MathUp
Politechnika Łódzka

Sekretariat 26.03.2021

Copyright © 2021 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.