14.11.2019 r. – XV Targi Pracy na UŁ!

Na tegorocznych Targach Pracy na Uniwersytecie Łódzkim (14.11.2019 r., ul. Matejki 22/26, Wydział Zarządzania) będzie ponad 40 wystawców – zarówno dużych, jak i małych firm, a także organizacje pozarządowe – skupiamy się na zdobywaniu różnorodnego doświadczenia zawodowego.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji:

– wystąpienie gościa specjalnego, Aleksandry Radomskiej,

– prelekcję Mateusza Żydka o budowaniu marki na LinkedIn,

– strefę doradczą, gdzie można skonsultować dokumenty aplikacyjne,

– profesjonalne  zdjęcia do cv,

– konkurs z refleksomierzem oraz symulator strzelnicy.

Program wydarzenia:

10:00 – oficjalne otwarcie Targów

10:30 – prelekcja Mateusza Żydka z Randstad „Daj się znaleźć, czyli jak zbudować profil na LinkedIn, żeby oczarować przyszłego pracodawcę”

13:00 – wystąpienie gościa specjalnego, Aleksandry Radomskiej z mamwątpliwość.pl nt. “Czego nie wiesz o pracy influencera i czego możesz mu zazdrościć, a nawet się od niego nauczyć?”

Targi Pracy trwają od 9:00 do 15:00.

/e/Biuro Karier UŁ/07.11.2019

***

Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim (14.11.2019 r., ul. Matejki 22/26, Wydział Zarządzania) to doskonała okazja do znalezienia atrakcyjnego miejsca stażu lub pracy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie organizatorów.

/e/31.10.2019

***

Targi Pracy największa tego typu impreza dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego. Jak co roku w wydarzeniu wezmą udział najlepsi pracodawcy w regionie (kilkadziesiąt stoisk) oraz ponad 5.000 studentów i absolwentów łódzkich uczelni.

Oprócz spotkań z przedstawicielami firm:

• będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do cv,
  • skonsultować dokumenty aplikacyjne z doradcą zawodowym,
  • wziąć udział w spotkaniu z gościem specjalnym,
  • wysłuchać prelekcji o budowaniu wizerunku na LinkedIn,
  • porozmawiać z przedstawicielami instytucji pozarządowych,
  • znaleźć ciekawe ogłoszenia o pracy w strefie ofert.

W zorientowaniu się co, gdzie i jak pomoże targowa aplikacja mobilna.

Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują pracy, płatnych staży, interesujących praktyk albo rozszerzyć sieć swoich kontaktów!

/e/MB/newsletter UŁ/25.10.2019

***

Mamy przyjemność poinformować, że tegoroczna, XV już, edycja Targów Pracy na UŁ odbędzie się 14 listopada 2019 na Wydziale Zarządzania. Poza stoiskami pracodawców i konkursami planujemy też inne atrakcje: profesjonalne zdjęcia do cv, strefę doradczą, wystąpienie gościa specjalnego, prelekcję o budowaniu wizerunku na LinkedIn. W zorientowaniu się w układzie Targów pomoże specjalna aplikacja mobilna. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.  O wszystkich szczegółach samej imprezy będziemy Państwa informować na bieżąco.

/e/Biuro Karier UŁ/23.07.2019

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.