28.02.2020 r. – zaproszenie do udziału w debacie pt. Jak zarządzać wielkimi instytucjami? na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do udziału w debacie poświęconej zagadnieniu Jak zarządzać wielkimi instytucjami?, która odbędzie się na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego w dniu 28.02.2020, godz. 11, sala C101.

Spotkanie poprowadzi red. Renata Kim

Celem debaty jest dyskusja, wymiana wiedzy i doświadczeń związanych z zarządzaniem wielkimi instytucjami w zmiennym otoczeniu ekonomiczno-prawnym, narzucającym dużym organizacjom nowe wymagania i wyzwania. Zmienia się zglobalizowany świat, zmieniają się wielkie korporacje. Coraz więcej nacisków na zarządzających, coraz mniej czasu.

Paneliści w szczególności poruszać będą kwestie związane z typami zarządzania i współczesnymi trendami w zarządzaniu czy to zasobami ludzkimi, czy finansami czy też współpracą z szeroko rozumianym otoczeniem.

Szczegóły spotkania znajdą Państwo na profilu FB i na stronie www wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Uprzejmie prosimy o przekazywanie informacji o tym wydarzeniu wszystkim zainteresowanym przedstawicielom nauki i praktyki gospodarczej.

 

Centrum Rozwoju Wydziału

Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ

 

 

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.