Łódzkie Forum Młodych Matematyków – spotkanie listopadowe

Szanowni Państwo!

miło nam ogłosić, że mimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią COVID19, zdecydowaliśmy się reaktywować Łódzkie Forum Młodych Matematyków. Wierzymy, że nawet w dobie pandemii nasze spotkania będą świetną okazją do zaprezentowania badań młodych członków łódzkiego środowiska matematycznego oraz nawiązania nowych kontaktów, w szczególności między matematykami z Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego.

Pierwsze spotkania z konieczności odbędą się w formie zdalnej, jednak gdy tylko będzie to możliwe, postaramy się wrócić do tradycyjnej formy.

Najbliższy referat planujemy już w przyszłą środę 18 listopada.

Referat pod tytułem:

“Hiperboliczne równania różniczkowe na sieciach”

wygłosi

mgr Adam Błoch, doktorant w Instytucie Matematyki PŁ

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.15 w aplikacji Teams.

Abstrakt referatu oraz pozostałe informacje przesyłamy w załączeniu.

Będą one też dostępne na stronie wydziałowej (https://www.math.uni.lodz.pl/forum-mlodych-matematykow/).

Chętnych do wzięcia udziału prosimy o wysłanie informacji na adres filip.strobin@.p.lodz.pl do wtorku 17 listopada.

Gorąco zapraszamy!

W imieniu zarządu Łódzkiego Oddziału PTM,
​Grażyna Horbaczewska i Filip Strobin

Sekretariat WMiI UŁ, 09.11.2020

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.