2. edycja konkursu Analityczni Liderzy – do wygrania staże w Ministerstwie Finansów

Zachęcamy studentów i absolwentów do udziału w 2. edycji konkursu Ministerstwa Finansów – „Analityczni Liderzy”. Po zakończeniu niezwykle udanej, letniej edycji konkursu, czas na edycję zimową. Ponownie poszukujemy ambitnych studentów zainteresowanych ekonomią, ekonometrią, analizą danych (Big Data) lub finansami publicznymi.

Do wygrania w konkursie jest 8 płatnych staży w Ministerstwie Finansów w powyższych obszarach tematycznych. Aby wziąć udział w konkursie należy rozwiązać jedno z zadań konkursowych oraz przesłać je za pośrednictwem formularza wraz załączonym CV do 12 listopada 2021 r.

Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności, zostania Analitycznym Liderem i współtworzenia polityki makroekonomicznej podczas płatnego stażu w MF!

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, zadania konkursowe i kontakt do organizatorów, jest dostępnych na stronie www.gov.pl/finanse/analityczni-liderzy.

Copyright © 2021 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.