21.11.2019 r. – Łódzkie Dni Informatyki na WMiI UŁ

Łódzkie Dni Informatyki (20-21.11.2019 r.) to wydarzenie dla pasjonatów informatyki z Łodzi i województwa, organizowane przez Politechnikę Łódzką, ICT Polska Centralna Klaster i Uniwersytet Łódzki, skierowane do studentów, uczniów szkół średnich i specjalistów z branży ICT.

Już po raz trzeci podczas szeregu różnego rodzaju spotkań: wykładów, paneli i warsztatów prowadzonych przez praktyków z branży IT uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w rozwoju nowoczesnych technologii.

20 listopada (środa), Politechnika Łódzka – wydarzenia odbędą się na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki (ul. Stefanowskiego 18/22) oraz w Centrum Technologii Informatycznych (ul. Wólczańska 217/223).

21 listopada, (czwartek), Uniwersytet Łódzki – wydarzenia odbędą się na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej (ul. Pomorska 149/153) oraz na Wydziale Matematyki i Informatyki (ul. Banacha 22).

Więcej informacji (w tym program)

Fotorelacja z zeszłorocznych ŁDI

/e/MM/źródło: newsletter UŁ/Biuro Karier UŁ2018

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.