22.10.2015 r. – Uniwersyteckie Targi Pracy

Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza studentów oraz absolwentów na XI edycję Uniwersyteckich Targów Pracy, które odbędą się 22 października br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Matejki 22/26) w godz. 9:00 – 15:00.
W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele firm z wielu branż, którzy zaprezentują atrakcyjne oferty pracy, staży i praktyk. W gronie ponad 40 wystawców znajdą się firmy z regionu i całej Polski. Wśród nich nie zabraknie największych międzynarodowych korporacji.
W trakcie targów studenci będą mieli możliwość bezpośredniego zaprezentowania się przedstawicielom firm oraz dostarczenia dokumentów aplikacyjnych. Jest to również szansa uzyskania najbardziej aktualnych informacji o firmach, procedurach i planach rekrutacyjnych. Z kolei pracodawcy mogą przeprowadzić wstępne rozmowy z potencjalnymi kandydatami.
Przedsięwzięcie corocznie cieszy się dużą popularnością wśród pracodawców oraz studentów i absolwentów. Ostatnia edycja zgromadziła niemal 6 000 odwiedzających.
Partnerem strategicznym Uniwersyteckich Targów Pracy jest Credit Agricole Bank Polska, a partnerami głównymi Infosys BPO Poland oraz Hewlett-Packard. Wydarzenie odbywa się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Łodzi oraz Wydziału Zarządzania UŁ.
Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące wydarzenie znajdują się na stronie http://biurokarier.uni.lodz.pl/targi-pracy-2015.
Zapraszamy do udziału !

grafika - STRONA

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.