22.05-4.06.2021 – przedłużenie rejestracji na przedmioty do wyboru na rok akad. 2021/22 dla studentów kierunku Analiza danych II stopnia

Sz. Państwo,

rejestracja na przedmioty do wyboru w roku akad. 2021/22 dla Państwa została przedłużona do godz. 23.00 w dn. 04.06.2021 r. ze względu na zmianę w ofercie. Ze względu na aktualizację USOS-a w ten weekend,  to że rejestracja jest przedłużona i nadal otwarta będzie dla Państwa widoczne po dzisiejszej migracji o godz. 21.  Szczegółowe informacje otrzymaliście Państwo w mailu.

W razie problemów proszę o kontakt na adres mailowy: plan@wmii.uni.lodz.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Ewa Chmura

Dziekanat WMiI UŁ

Plany zajęć i rejestracja na przedmioty do wyboru.

***

22-28.05.2021- Rejestracja na przedmioty do wyboru na rok akad. 2021/22 – studia stacjonarne (Informatyka 1 i 2 rok, Matematyka 1 i 2 rok, Analiza danych 1, 2 i 3 rok

Rejestracja dla:

  • Informatyki – bieżący 1 i 2 rok (studia I stopnia – licencjackie)
  • Matematyki – bieżący 1 i 2 rok (studia I stopnia – licencjackie)
  • Analizy danych – bieżący 1, 2 i 3 rok (studia I stopnia – inżynierskie)
  • Analizy danych – bieżący 1 rok (studia I stopnia – licencjackie)

oraz

  • Informatyki – bieżący 1 rok (studia II stopnia – magisterskie)
  • Matematyki – bieżący 1 rok (studia II stopnia – magisterskie)
  • Analizy danych – bieżący 1 rok (studia II stopnia – magisterskie)

będzie aktywna w okresie:

od godz. 08:00 dn. 22.05.2021
do godz. 14:00 dn. 28.05.2021  

 

Przypominamy, że wybieracie Państwo przedmioty do wyboru zgodnie z obowiązującym Państwa planem studiów na swój przyszły rok studiów (w roku akad. 2021/22). Zgodnie z nim należy wybrać przedmioty do wyboru z oferty dla danego kierunku i stopnia studiów za określoną liczbę punktów ECTS. Dany przedmiot może zostać wybrany tylko jeden raz w ciągu całego toku studiów (I i II stopień).

Więcej informacji i oferta przedmiotów do wyboru:  przedmioty do wyboru (strona wydziałowa, zakładka studia/przedmioty do wyboru, link: https://www.math.uni.lodz.pl/przedmioty-do-wyboru/).

Plany studiów: studia I stopnia (strona wydziałowa, zakładka studia/programy studiów/studia I stopnia, link: https://www.math.uni.lodz.pl/przedmioty-do-wyboru/), studia II stopnia (strona wydziałowa, zakładka studia/programy studiów/studia II stopnia, link: https://www.math.uni.lodz.pl/studia-ii-stopnia/).

W razie problemów prosimy o kontakt: plan@wmii.uni.lodz.pl (w treści maila prosimy o podanie: numeru indeksu, kierunku studiów, specjalności i roku).

Pozdrawiamy,

E. Chmura i Ż. Jędrzejczak

Dziekanat WMiI

 

Copyright © 2021 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.