Relacja z koncertu utworów dowolnych Chóru WMiI UŁ

Szanowni Państwo,

za nami trzeci koncert grupy koncertującej na naszym wydziale WMiI. Dziękuję gorąco wszystkim przybyłym oraz tym, którzy chcieli przybyć, ale nie dali rady – dla obu tych grup prezentuję poniższe wideo, ukazujące cały przebieg koncertu (dzięki naszemu kamerzyście!):

A najmocniej dziękuję oczywiście mojemu Chórowi, z którym zżyłem się w minionym semestrze, i z którym przygotowaliśmy oraz wystawiliśmy wspólnie aż trzy koncerty w ledwo kilka miesięcy! To była dla mnie wspaniała przygoda, mam nadzieję, że kiedyś jeszcze się spotkamy, a może nawet znów wystąpimy.

Więcej szczegółów, takich jak lista utworów i czas trwania (a także, dlaczego ubraliśmy się jak postacie z gier/filmów), jak zwykle w filmie oraz w opisie pod nim.

Do zobaczenia wkrótce!

mgr Piotr Frątczak

Szanowni Państwo,

zapraszam wszystkich Pracowników i Studentów na trzeci, a zarazem ostatni już w tym roku akademickim koncert naszego Chóru. Przedstawiony repertuar będzie miał charakter miksu utworów dowolnych, zgodnych z zainteresowaniami poszczególnych wykonawców. Występ zaplanowaliśmy na czwartek 23 stycznia o 16:00, tym razem w sali D103. Ponownie zapraszam do wysłuchania, obejrzenia oraz wspólnego śpiewania!

Ponadto w sieci pojawiła się już wideo-relacja z naszych poprzednich występów. Całość można obejrzeć na YouTube, pod tymi adresami:

Koncert pieśni patriotycznych

Koncert kolęd świątecznych

Dziękuję serdecznie wszystkim przybyłym i raz jeszcze zapraszam na kolejne występy, w tym ten najbliższy już za tydzień!

mgr Piotr Frątczak

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.