AKTUALIZACJA. Zaproszenie dla studentów do wolontariatu podczas międzynarodowej konferencji Wolves Summit w Warszawie w dn. 24-25.03.2020 r.

Ze względu na wydarzenia, na które nie mamy wpływu, wywołane przez wirusa SARS-CoV-2; niedawne ograniczenia nałożone przez polski rząd i potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim naszym uczestnikom, jesteśmy zmuszeni dokonać zmian w naszej konferencji, zwłaszcza dotyczących lokalizacji i programu wydarzenia.

Z tymi z Was, którzy już kupili bilet na Wolves Summit 11, skontaktowaliśmy się indywidualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jeśli nie otrzymałeś tego ogłoszenia lub masz dodatkowe pytania, wyślij wiadomość e-mail na adres cs@wolvessummit.com.

„Jedyną stałą w życiu jest zmiana”

Choć obecna sytuacja jest niezwykle trudna, jesteśmy zdeterminowani, aby nadal wnosić jak największą wartość dla naszej społeczności. W tym celu kontynuujemy naszą 11. edycję jako Wolves Summit Live.

• Konferencja w dniach 24 i 25 marca odbędzie się wirtualnie, wszystkie treści, które zaprezentują nasi prelegenci, będą transmitowane na żywo online.
  • Spotkania 1: 1 odbywać się będą wirtualnie, większość uczestników już korzysta z naszego systemu do planowania spotkań online.
  • Prezentacje startupowe będą transmitowane na żywo, a sędziowie ocenią wszystkie startupy wirtualnie.

Chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby podziękować wszystkim naszym partnerom, którzy wsparli nas w tej trudnej decyzji.

Więcej informacji zaprezentujemy już wkrótce, w międzyczasie prosimy o kontakt z cs@wolvessummit.com w sprawie zapytań dotyczących biletów.

Sekretariat WMiI UŁ (informacje ze strony organizatora)

***

Wolves Summit to wydarzenie łączące startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje z całego świata. 11. edycja tego wydarzenia odbędzie się 24-25 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Organizatorzy zapraszają studentów zainteresowanych nowymi technologiami, startupami, czy ogólnie pojętym biznesem lub eventami z do udziału w rekrutacji do zespołu wolontariuszy.

Współpracującym z nami wolontariuszom oferujemy:
zwrot kosztów dojazdu,
nocleg i wyżywienie podczas wydarzenia,
– umowę o staż,
– rekomendacje na LinkedInie,
– a także wyjątkowe doświadczenie przy organizacji wydarzenia dla ponad 2 tysięcy osób z całego świata oraz możliwość nawiązania wartościowych, międzynarodowych znajomości wśród przedstawicieli branży technologicznej.

Zapraszamy każdego, kto:
– zna język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym,
– jest zainteresowany nowymi technologiami i środowiskiem startupów,
– chce nawiązać nowe znajomości i otworzyć się na nowe doświadczenia,
– lub po prostu jest zainteresowany pracą przy eventach.

Link do wydarzenia na portalu FB na którym na bieżąco publikowane będą informacje dotyczące rekrutacji.

Formularz zgłoszeniowy dla wolontariuszy znajduje na stronie konferencji.

Sekretariat WMiI UŁ (COS UŁ, 12.02.2020 r.)

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.