Zaproszenie dla studentów do wolontariatu podczas międzynarodowej konferencji Wolves Summit w Warszawie w dn. 24-25.03.2020 r.

Wolves Summit to wydarzenie łączące startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje z całego świata. 11. edycja tego wydarzenia odbędzie się 24-25 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Organizatorzy zapraszają studentów zainteresowanych nowymi technologiami, startupami, czy ogólnie pojętym biznesem lub eventami z do udziału w rekrutacji do zespołu wolontariuszy.

Współpracującym z nami wolontariuszom oferujemy:
zwrot kosztów dojazdu,
nocleg i wyżywienie podczas wydarzenia,
– umowę o staż,
– rekomendacje na LinkedInie,
– a także wyjątkowe doświadczenie przy organizacji wydarzenia dla ponad 2 tysięcy osób z całego świata oraz możliwość nawiązania wartościowych, międzynarodowych znajomości wśród przedstawicieli branży technologicznej.

Zapraszamy każdego, kto:
– zna język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym,
– jest zainteresowany nowymi technologiami i środowiskiem startupów,
– chce nawiązać nowe znajomości i otworzyć się na nowe doświadczenia,
– lub po prostu jest zainteresowany pracą przy eventach.

Link do wydarzenia na portalu FB na którym na bieżąco publikowane będą informacje dotyczące rekrutacji.

Formularz zgłoszeniowy dla wolontariuszy znajduje na stronie konferencji.

/e/COS UŁ

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.