27.02.2020 r. – Zaproszenie na konferencję “Wdrożenie Technologii 5G w Województwie Łódzkim oraz utworzenie Portalu Komunikacyjnego 5G”, organizowaną przez Politechnikę Łódzką oraz Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Szanowni Państwo,

w imieniu prof. Sławomira Wiaka, Przewodniczącego Rady ICT Polska Centralna Klaster, Rektora Politechniki Łódzkiej przedstawiamy w załączeniu zaproszenie na konferencję “Wdrożenie Technologii 5G w Województwie Łódzkim oraz utworzenie Portalu Komunikacyjnego 5G“, organizowaną przez Politechnikę Łódzką oraz Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Konferencja odbędzie się 27 lutego 2020 od godz. 10:00 w Sali Seminaryjnej Rady Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej, ul. Stefanowskiego 18/22.

W załączeniu szczegółowa agenda konferencji.

/e/Rektor UŁ/

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.