27.03.2020 r. – Szkolenie “Pomiar dydaktyczny – zadania zamknięte” (w tym o pracy na platformie Moodle i z aplikacją Kahoot) na platformie Edukamp WNoW UŁ

INFORMACJA DLA NAUCZYCIELI AKADEMICKICH

Szanowni Państwo,

jutro (tj. 27 marca) rozpoczynamy na naszej platformie tygodniowe szkolenie “Pomiar dydaktyczny – zadania zamknięte”. Celem warsztatów jest zapoznanie Państwa z wybranymi formami zadań testowych. Podczas szkolenia przedstawimy metodyczne aspekty tworzenia takich zadań oraz możliwości techniczne implementacji testów na platformie Moodle (przygotowaliśmy dla Państwa przewodniki wideo, gdzie krok po kroku pokazujemy implementację zadań zamkniętych) i w aplikacji Kahoot.

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa (jest jeszcze kilka wolnych miejsc), szczególnie teraz, gdy z konieczności realizujemy proces dydaktyczny na platformie Moodle!

Link do szkolenia na platformie Edukamp:

Sekretariat WMiI UŁ (mailing Edukamp WNoW UŁ)

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.