Spotkanie informacyjne IAESTE UŁ na WMiI UŁ

Na naszym Wydziale w dn. 29.10.2019 r. w godz. 11.00-14.00 będzie miało miejsce spotkanie informacyjne IAESTE UŁ (stoisko w holu na parterze naprzeciwko wejścia).

Studenci Uniwersytetu Łódzkiego, działający w lokalnym komitecie  The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience, będą zapraszać koleżanki i kolegów z naszego Wydziału do działalności w stowarzyszeniu.

IAESTE to międzynarodowe stowarzyszenie działające od 1948 r. zajmujące się organizowaniem studenckich praktyk zagranicznych. Zrzesza przedstawicieli 89 krajów świata. Z organizacją współpracuje ok. 5.000 firm i instytucji. Aktualnie w Polsce przy wyższych uczelniach działa 12 lokalnych komitetów, w tym przy Uniwersytecie Łódzkim.

IAESTE UŁ – plakat na WMiI UŁ

/na podst. inf. od organizatora oraz z archiwum Biuletynu Informacyjnego UŁ/

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.