30.01.2020 r. – zaproszenie na szkolenie You should be writing

Szanowni Państwo

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Województwa Łódzkiego oraz Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc serdecznie zapraszana na szkolenie:

You should be writing

Czwartek: 30 Styczeń 2020, 16:30 – 19:30

Opis szkolenia: Masz poczucie, że zamiast czytać ten opis powinieneś pisać (doktorat, artykuł, rozdział książki…)? Chcesz to zrobić, ale jak na razie Ci nie wychodzi? Nie możesz się zmotywować do realizacji kolejnego etapu Twoich badań? A może badania masz już za sobą i teraz czeka Cię przelanie treści na ekran komputera? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapraszamy na nasz warsztat! Poznasz na nim narzędzia automotywacji w pracy naukowej, dzięki którym pozbędziesz się męczącego uczucia, że “powinieneś pisać”.

Prowadzący: Dr Dominika Byczkowska-Owczarek

Miejsce: Centrum Rozwoju Wydziału, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, ul. POW 3/5, Łódź; parter (koło pokoju C13)

Informacje i rejestracja

/e/RPK PB UE UŁ

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.