8-9.12.2020 – Konferencja Perspektywy Women in Tech (on-line)

8-9.12.2020 – Konferencja Perspektywy Women in Tech On Line – darmowe wejściówki

Siła nauki i technologii, inspirujący mówcy, sesje mentoringowe, uczestnicy z całego świata. To i wiele więcej czeka na Was podczas konferencji @Perspektywy Women in Tech 8-9.12.2020. Pierwsze sto osób, które zapisze się przez ten formularz, otrzyma darmową wejściówkę. Nie możecie tego przegapić!

Po więcej – strona organizatorów.

Sekretariat WMiI UŁ, MM, 16.11.2020

***

8-9.12.2020 – Zaproszenie do udziału dla studentek i studentów WMiI UŁ – Konferencja Perspektywy Women in Tech Summit 2020

W dniach 8-9 grudnia 2020 r. odbędzie się  konferencja adresowana szczególnie do kobiet (ale nie tylko) pracujących w naukach ścisłych i technicznych “Perspektywy Women in Tech Summit 2020”.

Konferencja ta jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. W ubiegłym roku zgromadziła w Warszawie około sześciu tysięcy osób z 52 krajów świata. Wówczas tematem przewodnim było cyberbezpieczeństwo.

Ze względu na pandemię tegoroczna edycja odbędzie się w formie zdalnej.

Możecie Panie aplikować o bezpłatny udział bezpośrednio przez następujący formularz: https://go.womenintechsummit.pl/apply

Informacje o konferencji można znaleźć na stronie organizatorów.

Perspektywy Women in Tech Summit 2020

Join us in the biggest Tech and women-related conference! Event will happen Online 8-9 December 2020 and will gather over 10 000 participants from all over the world! Discover future of technology and show the power of Women in Tech!

www.womenintechsummit.pl

Sekretariat WMiI UŁ,04.11.2020

***

8-9.12.2020 – Konferencja Perspektywy Women in Tech Summit 2020- informacja dla pracowników

Szanowni Państwo!

W dniach 8-9 grudnia 2020 roku odbędzie się konferencja adresowana szczególnie do kobiet (ale nie tylko) pracujących w naukach ścisłych i technicznych “Perspektywy Women in Tech Summit 2020”. Konferencja ta jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. W ubiegłym roku zgromadziła  w Warszawie około sześciu tysięcy osób z 52 krajów świata. Wówczas tematem przewodnim było cyberbezpieczeństwo.

Ze względu na pandemię tegoroczna edycja odbędzie się w formie zdalnej. Udział w “Perspektywy Women in Tech Summit 2020” będzie bezpłatny dla pracowników naszego Wydziału.

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie zgłoszenia do 12 listopada 2020 roku na mój adres: aleksandra.orpel@wmii.uni.lodz.pl.

Informacje o konferencji można znaleźć na stronie organizatorów.

Z wyrazami szacunku,

Aleksandra Orpel

Perspektywy Women in Tech Summit 2020

www.womenintechsummit.pl

Sekretariat WMiI UŁ,04.11.2020

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.