do 08.03.2020 r. rejestracja – Konferencja Naukowa Doktorantów i Kół Naukowych pt. “Wyzwania dla bezpieczeństwa”

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Konferencji Naukowej Doktorantów i Kół Naukowych pt. „Wyzwania dla bezpieczeństwa”, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2020 r. Termin rejestracji  został wydłużony do 8 marca br.

Mały NATCON ma na celu stworzenie możliwości na wymianę wiedzy z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Integracja środowisk studenckich i doktoranckich, młodych naukowców, jest wyśmienitą okazją do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń oraz poglądów w dziedzinie bezpieczeństwa i obronności.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej organizatorów.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z Panią Judytą Fac  – tel. 261 26 27 43, 666 684 861; e-mail: j.fac@amw.gdynia.pl

/e/ COSiD UŁ

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.