do 10.05.2021 – VIII edycja Programu mPotęga – czekamy na nowe projekty

Szanowni Państwo,

przekazujemy informację o rozpoczęciu naboru wniosków do VIII edycji Programu mPotęga prowadzonego przez Fundację mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć.

*

Fundacja mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć już po raz ósmy wesprze niestandardowe sposoby nauczania matematyki. Trwa nabór wniosków do VIII edycji mPotęgi: czekają granty do 8 tys. zł! Wnioski mogą Państwo nadsyłać do 10 maja.

Program mPotęga ma za zadanie popularyzować matematykę wśród dzieci i młodzieży i pokazać im, jak bardzo potrzebna w codziennym życiu jest umiejętność sprawnego liczenia i logicznego myślenia.

Zasady mPotęgi są proste:

• programem grantowym obejmujemy dzieci i młodzież uczące się w klasach 4-6 szkoły podstawowej (I Konkurs) lub 7-8 szkoły podstawowej (II Konkurs),
  • wniosek mogą złożyć: szkoły podstawowe, uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe, biblioteki oraz grupy nieformalne z całej Polski,
  • wnioski składane są do 10 maja 2021 r., wyłącznie elektronicznie na stronie: https://mpotega.pl/wniosek/ (bez konieczności przesyłania wersji papierowej),
  • propozycje powinny pokazywać innowacyjne, nieszablonowe podejście do nauki matematyki,
  • przyznajemy granty w wysokości od 2 tys. do 8 tys. zł. (w zależności od Konkursu).

Każdy, kto złoży wniosek o grant, otrzyma od nas bezpłatnie publikację ze scenariuszami lekcji matematyki i nie tylko.

W załączeniu przesyłam listę wskazówek do składania wniosku. Na stronie www.mPotega.pl znajdą Państwo poradnik dla wnioskodawców, regulaminy i generator wniosków.

*

Kontakt:

Program mPotęga

e-mail: kontakt@mpotega.pl

www.mpotega.pl

Sekretariat WMiI UŁ, 23.03.2021

Copyright © 2021 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.