do 17.12.2019 r. – zgłoszenia do dorocznej akcji UŁ Gość na Gwiazdkę

Uwaga! Zgodnie z  informacją z BWZ przedłużenie terminu zgłoszeń do 17.12.2019 r.

****

Szanowni Państwo,

w związku z bardzo dużym zainteresowaniem studentów akcją „Gość na Gwiazdkę”, serdecznie prosimy Państwa o wsparcie w znalezieniu rodzin gotowych ich przyjąć na Święta. Potrzebujemy Państwa pomocy, ponieważ mamy zbyt mało zgłoszeń od osób, które chciałyby zaprosić studentów do swoich domów. Szczególnie zależy nam na włączeniu w akcję pracowników administracyjnych, od których mamy najmniej zgłoszeń. Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie informacji za pośrednictwem wydziałowych środków komunikacji.

Rejestrację przedłużamy do 17 grudnia 2019 https://www.surveymonkey.com/r/C585HTR

/e/12/12/2019/BWZ UŁ

******

Szanowni Państwo,

Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań, rozmów, po prostu bycia razem. Gość na Gwiazdkę daje możliwość studentom z zagranicy, którzy są daleko od domu, spędzenia tego wyjątkowego czasu w rodzinnym gronie i poznania polskiej tradycji. Już po raz czwarty zachęcamy Państwa – pracowników, studentów i absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego, żeby nie poprzestawać na samym zwyczaju pozostawiania wolnego miejsca przy stole wigilijnym dla niespodziewanego gościa i zapraszać zagranicznych studentów na świąteczny posiłek. Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać poprzez wypełnienie krótkiej ankiety rejestracyjnej  do 12 grudnia br.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny tel.: 42 635 47 90.

Filmik promujący akcję na You Tube

Podziel się dobrocią i zaproś studenta na Święta!

/e/ Rzecznik Prasowy i Centrum Promocji UŁ/Komunikat UŁ

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.