Zbiórka “Zostań Świętym Mikołajem” na WMiI UŁ – podziękowania

Szanowni Państwo,

W ramach akcji „Zostań Świętym Mikołajem” organizowanej w dniach 25.11 – 15.12.2019 przez studentki Uniwersytetu Łódzkiego, w imieniu swoim jak i obdarowanych Domów Dziecka chciałybyśmy serdecznie podziękować za pomoc z Państwa strony. Państwa pomoc i zaangażowanie pozwoliło nam wesprzeć  aż trzy Domy Dziecka w Łodzi , Polski Komitet Pomocy Społecznej oraz Fundację „Dom w Łodzi”.

W załączniku przesyłamy podziękowania, które otrzymałyśmy za naszą oraz Państwa współpracę. Jeszcze raz serdecznie Dziękujemy !!!

Z wyrazami szacunku,

Kinga Krawczyk

Weronka Butelo

Milena Zagajska

Katarzyna Conio

podziękowania1

podziekowania2

podziękowania3

***

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, organizujemy zbiórkę dla Domu Dziecka w Łodzi przy ulicy Lnianej.

Zbieramy kosmetyki pielęgnacyjne, środki czystości, artykuły szkolne oraz zabawki edukacyjne. Na poszczególnych wydziałach są ustawione pudełka, w których będzie można zostawić przyniesione artykuły.

Wyżej wymienione pudełka można znaleźć na Wydziałach: Zarządzania, Filologicznym, Biologii i Ochrony Środowiska, Fizyki i Informatyki Stosowanej, Nauk Geograficznych, Chemii, Matematyki i Informatyki oraz Prawa i Administracji.

Akcja będzie również mieć miejsce w akademikach. Pomóż nam i też zostań Świętym Mikołajem!

Pudełko na dary na Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ można znaleźć w holu na parterze przy szatni.

Projekt społeczny realizowany w ramach zajęć “Zarządzanie Projektami” pod opieką dr Beaty Gontar przez studentów Wydziału Filologicznego UŁ.

/e/ organizator/26/11/2019

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.