do 29.04.2018 r. – zgłoszenia do Plebiscytu “Nieprzeciętni 2018”

PLEBISCYT „NIEPRZECIĘTNI 2018” W RADIOWEJ CZWÓRCE – OSTATNI TYDZIEŃ ZGŁOSZEŃ.

Trwają zgłoszenia do plebiscytu „NIEPRZECIĘTNI 2018”. Do 29 kwietnia br. Czwórka czeka na osoby między 18 a 35 rokiem życia, które mają wyjątkowe zainteresowania. Do wygrania laptop, cyfrowy radioodbiornik i tytuł „Nieprzeciętnego 2018”. Dotychczas do udziału w akcji zachęcali na antenie m.in. Rosalie, Mateusz Zaremba (zeszłoroczny laureat) i Filmowa Grupa Darwin. W tym tygodniu w studiu Czwórki gościć będą Pablopavo oraz Otylia Jędrzejczak.

„Nieprzeciętni” nie podążają za hypem – stwierdziła 5 kwietnia w „Muzycznym Lunchu” Rosalie – polska piosenkarka nominowana do Fryderyków 2018 oraz członkini tegorocznego składu jury plebiscytu „Nieprzeciętni 2018”. W rozmowie z Ulą Kaczyńską artystka powiedziała, czego oczekuje od tegorocznego laureata: – To musi być osoba świadoma tego, co robi. Musi dać coś więcej od siebie i wydaje mi się, że jest bardzo dużo takich osób. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy w audycji „Muzyczny Lunch” na stronie Czwórki: https://www.polskieradio.pl/10/3948/Artykul/2086190,Rosalie-Nieprzecietni-nie-podazaja-za-hypem.

Czwórka zaprasza również do wysłuchania audycji, w których pozostali członkowie jury mówili, co dla nich znaczy być nieprzeciętnym, jak doszli do własnego sukcesu oraz jakimi kategoriami będą kierować się przy wyborze finalistów.

– Bycie jurorem takiego plebiscytu to dużo stresu, duża odpowiedzialność, duże emocje – przyznali 2 kwietnia Marek Hucz i Janek Jurkowski z Grupy Filmowej Darwin podczas audycji Kamila Jasieńskiego „Pierwsze słyszę”. Rozmowa dostępna jest do odsłuchania na stronie: https://www.polskieradio.pl/10/5566/Artykul/2082199,Nieprzecietni-oniesmielaja-nawet-jurorow.

Do wzięcia udziału w akcji zachęcał również Mateusz Zaremba – zeszłoroczny zwycięzca i jeden z tegorocznych jurorów. – Plebiscyt Nieprzeciętni udowadnia, że warto walczyć o swoje pomysły. Inspiruje do pokonywania własnych barier – przekonywał 20 letni konstruktor rakiet, cewek tesli i robotów minisumo 17 kwietnia w audycji „Trochę Optymizmu Popołudniem”.

Czwórka zaprasza do śledzenia dalszych działań związanych z akcją na antenie oraz w social mediach. W czwartek 26 kwietnia w „Strefie prywatnej” pojawi się kolejny juror: Paweł Sołtys, czyli Pablopavowokalista, kompozytor, pisarz; pionier polskiej sceny reggae. W niedzielę 29 kwietnia studio Czwórki odwiedzi jurorka Otylia Jędrzejczak – polska pływaczka, mistrzyni olimpijska, mistrzyni świata, mistrzyni Europy, a także trzykrotna rekordzistka świata. Otylia będzie gościem audycji „Rozbiegani”.

Zgłoszenia do plebiscytu należy przesyłać na adres nieprzecietni@polskieradio.pl do 29 kwietnia. Zwycięzca akcji otrzyma laptopa, cyfrowy radioodbiornik, statuetkę i oczywiście tytuł „Nieprzeciętnego 2018”. Laureata poznamy podczas gali finałowej 21 czerwca w studiu im. W. Szpilmana w Warszawie. Więcej informacji o plebiscycie oraz regulamin znajdują się na stronie: https://www.polskieradio.pl/10/6640.

(na podst. informacji z sekretariatu Prorektora ds. studenckich UŁ)

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.