do 29.11.2019 r. i 03.12.2019 r. – zgłoszenia – Ogólnopolska Sesja Studentów Matematyki (OSSM)

W imieniu Koła Matematyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studenckiego Koła Matematycznego Akademii Górniczo-Hutniczej zapraszamy na organizowaną przez nas Ogólnopolską Sesję Studentów Matematyki (OSSM), która w poprzednich latach odbywała się na UJ.
Wszystko odbędzie się 6-8 grudnia tego roku w Krakowie. OSSM przez dwa dni będzie gościł na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ, a trzeciego przeniesie się na AGH.
Studentów, którzy chcieliby przedstawić własny referat (do czego mocno zachęcamy), prosimy o zgłoszenie się do 29 listopada, a pozostałych uczestników do 3 grudnia.

Opłata konferencyjna wynosi 30 złotych.

Oprócz szansy wysłuchania wielu ciekawych wykładów, zapewniamy możliwość integracji, zawarcia znajomości z innymi uczestnikami i po prostu miłego spędzenia wieczorów. Jeszcze raz gorąco zapraszamy i, miejmy nadzieję, do zobaczenia w grudniu.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie organizatorów.

Zapraszamy również na nasze wydarzenie na Facebooku

e/organizatorzy

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.