do 31.05.2019 r. – zgłoszenia do Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego

Szanowni Państwo,

Jeszcze do 31 maja można zgłaszać swoje prace i artykuły na temat edukacji do Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego, przyznawanej przez Fundację EFC.

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC organizuje już drugą edycję konkursu. Jest to szczególne wyróżnienie dla dziennikarzy, naukowców, publicystów – dla wszystkich autorów piszących prace, które stanowią pogłębiony głos w debacie na temat szkolnictwa i nauczania w Polsce.

Do końca maja do konkursu można zgłaszać artykuły publikowane w mediach oraz publikowane prace naukowe i popularnonaukowe na temat edukacji. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody w wysokości do 10 000 zł. podczas uroczystej gali w listopadzie br.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie, dzięki temu ciekawe i wartościowe artykuły na temat edukacji będą mogły dotrzeć do szerszej publiczności. Zwłaszcza dziś, kiedy edukacja stała się tak istotną częścią dyskusji w mediach, w sejmie, w szkołach i w naszych domach, warto mówić o niej na wiele sposobów i doceniać tych, którzy to robią.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie Państwo na stronie konkursu.

W załączeniu:

 

Patronat medialny nad konkursem:

 

Organizator:

Edukacyjna Fundacja prof. Romana Czerneckiego EFC

ul. Mokotowska 63 lok. 60, 00-533 Warszawa

www.efc.edu.pl, +48 606 770 955, biuro@efc.edu.pl

 

/źródło informacji: sekretariat Prorektora ds. kształcenia Uniwersytetu Łódzkiego/

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.