Dzień π na WMiI

Stowarzyszenie Fascynatów Matematyki, Studenckie Koło Naukowe WMiI UŁ, zaprasza wszystkich pracowników i studentów Wydziału Matematyki i Informatyki do wzięcia udziału w obchodach Dnia π.

Z tej okazji organizowane są ciekawe konkursy i wykłady poświęcone liczbie π, a także możliwość spędzenia wolnego czasu na wspólnej grze w planszówki. Na zwycięzców i uczestników wspomnianych wydarzeń czekają nagrody i upominki.

Bliższe informacje można znaleźć na plakacie  Dzień π_plakat 

bądź mailowo pod adresem sfm@math.uni.lodz.pl.

Wszystkiego niewymiernego!


14.03.2017 r. (wtorek) godz. 14.15-16.00 – usprawiedliwiona nieobecność studentów na zajęciach z okazji zakończenia obchodów Dnia Pi na WMiI UŁ

Szanowni Państwo,

w dniu 14 marca 2017 r. (wtorek) Stowarzyszenie Fascynatów Matematyki (Studenckie Koło Naukowe WMiI UŁ) organizuje na naszym Wydziale obchody Dnia Pi.

Zakończenie obchodów nastąpi w godz. 14.15-16.00 w Auli, gdzie zaplanowano m.in. podsumowanie konkursów i wręczenie nagród.

W związku z tym, wzorem lat ubiegłych za zgodą Dziekana Prof. dr. hab. M. Studniarskiego, studenci biorący udział w spotkaniu w Auli są zwolnieni z zajęć. Organizatorzy wydarzenia prowadzą listę uczestników, do wpisania na którą są zobowiązani biorący udział w spotkaniu studenci.

Na prośbę organizatorów, raz jeszcze przekazujemy zaproszenie dla wszystkich pracowników do udziału w obchodach Dnia π i informujemy, że degustacja ciast jest zaplanowana od godz. 14.15 na Auli. W załączeniu plakat ze szczegółowymi informacjami: Dzień π_plakat

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.