Komunikat Rektor UŁ z dn. 25.10.2020 – nauczanie zdalne na UŁ

Szanowni Państwo, w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem w sobotę (24.10.2020) weszły w życie nowe obostrzenia rządowe na terenie całego kraju. Jednym z nich jest wprowadzenie, do odwołania, w pełni zdalnego trybu zajęć dydaktycznych na uczelniach. Tzw. zajęcia praktyczne nie są już wyjątkiem i również będą odbywać się zdalnie lub w terminie późniejszym.

W przypadku pytań o poszczególne zajęcia, proszę o zdalny kontakt z dziekanatami odpowiednich wydziałów.

Wszystkie informacje, dokumenty i zarządzenia związane z działalnością Uniwersytetu Łódzkiego w czasie pandemii znaleźć mogą Państwo na stronie www.covid19.uni.lodz.pl. Strona została przeprojektowana w taki sposób, żeby jeszcze bardziej ułatwić Państwu szybkie znajdowanie ważnych informacji.

Najnowsze informacje o obostrzeniach na terenie kraju znaleźć można z kolei na stronach rządowych.

Działalność naukowa i administracyjna wciąż prowadzona jest w trybie mieszanym. O dokładnym systemie pracy w danej jednostce organizacyjnej, zgodnie z zarządzeniem nr 174 Rektora UŁ z dnia 18.09, niezmiennie decyduje kierownik jednostki.

Z wyrazami szacunku,

Prof. Elżbieta Żądzińska

Rektor Uniwersytetu Łódzkiego

Sekretariat WMiI UŁ, 26.10.2020 (strona UŁ)

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.