Aktualności

Poszukiwany nauczyciel matematyki na zastępstwo - XII LO w Łodzi

Szanowni Państwo,

XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi, al. Karola Anstadta 7,

poszukuje nauczyciela matematyki na zastępstwo, na nadchodzący rok szkolny

Kontakt:

tel. (42) 633 40 82

lo12@12lo.ehost.pl

...Read More »

08-14.09.2019 r. - Międzynarodowe Warsztaty dla Młodych Matematyków.

Warsztaty odbędą się w dniach 8-14.09.2019 na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, a ich tematem będzie Teoria Ergodyczna i Układy Dynamiczne. Pojawią się również goście specjalni: Neil Dobbs, Ayse Sahin, Martha Łącka oraz Nishant Chandgotia, którzy w trakcie warsztatów poprowadzą ciekawe wykłady.

Dodatkowo w tym roku zaproszeni goście zaproponowali tematy...Read More »


14.11.2019 r. - XV Targi Pracy na UŁ!

Mamy przyjemność poinformować, że tegoroczna, XV już, edycja Targów Pracy na UŁ odbędzie się 14 listopada 2019 na Wydziale Zarządzania. Poza stoiskami pracodawców i konkursami planujemy też inne atrakcje: profesjonalne zdjęcia do cv, strefę doradczą, wystąpienie gościa specjalnego, prelekcję o budowaniu wizerunku na LinkedIn. W zorientowaniu się w układzie Targów...Read More »


do 31.10.2019 r. - Konkurs na najlepszą pracę studencką z matematyki - nabór trwa

Szanowni Państwo,

do dn. 31.10.2019 r. trwa nabór do IV edycji konkursu mFundacji pn. „Krok w przyszłość” na najlepszą pracę studencką z matematyki.

W konkursie można zgłaszać prace magisterskie, licencjackie lub naukowe obronione lub opublikowane w 2019 r.

Pula nagród to 40 tys. zł: nagroda główna w wysokości 20 tys. zł oraz dwa...Read More »


Zaproszenie dla wykładowców i studentów do udziału w badaniu nt. "Wyzwania studiów w języku angielskim".

Na prośbę Pana Rektora, prof. Antoniego Różalskiego na nasz Wydział została przekazana ankieta sporządzona przez doktorantkę z University College London. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do udziału w badaniu. Szczegóły poniżej na podstawie maila przekazanego przez Sekretariat Rektora UŁ.

****

Prowadząca badania: doktorantka na University College London (UCL), Institute of Education.

Cel ankiety: zebranie danych...Read More »


Harmonogram posiedzeń Rad Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ w roku akademickim 2019-2020

Uchwała Rady WMiI UŁ z dn. 03.07.2019 r.  nr 176 w sprawie harmonogramu posiedzeń Rady Wydziału w roku akademickim 2019-2020.

...Read More »

Zarządzenie Rektora UŁ w sprawie wprowadzenia zasad bezpiecznego i higienicznego korzystania z infrastruktury, w tym wyposażenia technicznego UŁ oraz zasad postępowania w razie wypadku lub awarii.

Szanowni Państwo, informujemy o nowym Zarządzeniu Rektora UŁ nr 84 z dnia 25.06.2019 r. w sprawie wprowadzenia zasad bezpiecznego i higienicznego korzystania z infrastruktury, w tym wyposażenia technicznego Uniwersytetu Łódzkiego oraz zasad postępowania w razie wypadku lub awarii.

Konieczność wydania ww. zarządzenia wynika z Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z...Read More »


Uprzejmie informujemy, iż w dniu 11.06.2019 został skorygowany plik z terminami egzaminów dla studiów stacjonarnych. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi informacjami.

...Read More »

Nowy Statut UŁ

Nowy Statut Uniwersytetu Łódzkiego

Szczegóły w komunikacie na stronie UŁ:

Uniwersytet Łódzki przyjął nowy statut

...Read More »

do 30.09.2019 r. - zgłoszenia na Konkurs im. J. Marcinkiewicza na najlepszą pracę studencką z dowolnej dziedziny matematyki

Szanowni Państwo,

Zarząd Oddziału Toruńskiego PTM organizuje kolejną edycję Konkursu im. J. Marcinkiewicza na najlepszą pracę studencką z dowolnej dziedziny matematyki.

Uczestnikiem Konkursu może być obywatel polski, który w dniu zgłoszenia pracy konkursowej nie miał ukończonych studiów wyższych. Praca nie może być zgłoszona do innego konkursu organizowanego przez PTM. Prace konkursowe należy...Read More »


Older Entries »