Aktualności

1-30.11.2019 r. - Akcja Psia Kość na WMiI UŁ

Po raz dziewiąty Uniwersytet Łódzki zbiera dary dla schroniska w Łodzi: karmę – zwłaszcza specjalistyczną, a także koce, metalowe miski, smycze (nieautomatyczne).

Przez cały listopad na wszystkich wydziałach Uczelni, w BUŁ, w akademikach, w Rektoracie, Przedszkolu UŁ, Publicznym Liceum UŁ, a także w British International School of the University of...Read More »


Prof. Taras Banakh na WMiI UŁ

Szanowni Państwo,

z okazji wizyty w Łodzi profesora Tarasa Banakha z Uniwersytetu Ivana Franki we Lwowie oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Katedra Funkcji Rzeczywistych zaprasza we wtorek 5.11.2019 r. o godzinie 16.15 na spotkanie z naszym Gościem. Zapraszamy do sali D103 Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ.

 

Na początku...Read More »


Ankieta dla potencjalnych uczestników Łódzkiego Testu Informatyków!

W marcu 2020 roku po raz kolejny odbędzie się na Wydziale Matematyki i
Informatyki Łódzki Test Informatyków. W celu jak najlepszego dopasowania
formuły Testu do oczekiwań studentów prosimy o wypełnienie do 10
listopada 2019 roku krótkiej ankiety dotyczącej motywacji do udziału w
Teście. Ankieta jest anonimowa i nie powinna zająć...Read More »


14.11.2019 r. - XV Targi Pracy na UŁ!

Na tegorocznych Targach Pracy na Uniwersytecie Łódzkim (14.11.2019 r., ul. Matejki 22/26, Wydział Zarządzania) będzie ponad 40 wystawców – zarówno dużych, jak i małych firm, a także organizacje pozarządowe – skupiamy się na zdobywaniu różnorodnego doświadczenia zawodowego.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji:

– wystąpienie gościa specjalnego, Aleksandry Radomskiej,

– prelekcję Mateusza Żydka o budowaniu marki...Read More »


6.11.2019 r. - spotkanie rekrutacyjne Studenckich Kół Naukowych działających na WMiI UŁ

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Wydziału zainteresowanych aktywnością w kołach naukowych na spotkanie w dn. 06.11.2019 r. (środa) w godz. 16.00-18.00 w sali D202, na którym przedstawiciele Studenckich Kół Naukowych będą prezentować swoją działalność.

Studenckie Koła Naukowe w ramach których zachęcamy do działalności na WMiI UŁ:

  • Studenckie Centrum Informatyczne SCI  – opiekun: dr...Read More »

od 05.11.2019 r. - reedycja Kursu Tworzenia Nowoczesnych Aplikacji Webowych we współpracy z firmą Focus Telecom Polska na WMiI UŁ

Szanowni Państwo,

we współpracy z firmą Focus Telecom Polska organizujemy reedycję kursu dla naszych studentów pt. “Kurs Tworzenia Nowoczesnych Aplikacji Webowych”.

Ideą kursu jest pokazanie uczestnikom mechanizmów oraz sposobu myślenia, pozwalających zbudować aplikację sieciową odnoszącą sukcesy na współczesnym rynku. W projekcie kursu główny nacisk położono na aspekt praktyczny programowania, stawiając na...Read More »


07.11.2019 r. - Koncert Pieśni Patriotycznych na WMiI UŁ

Szanowni Państwo,
zapraszam serdecznie wszystkich Pracowników i Studentów naszego wydziału na Koncert Pieśni Patriotycznych, który rozpocznie się 7 listopada o 13:50 na korytarzu przed salą D103 i potrwa nie dłużej, niż przerwa między zajęciami. Wystąpi chór złożony ze studentów WMiI. Zapraszam do wysłuchania i obejrzenia koncertu, ale także i do...Read More »


21.11.2019 r. - Łódzkie Dni Informatyki na WMiI UŁ

Łódzkie Dni Informatyki (20-21.11.2019 r.) to wydarzenie dla pasjonatów informatyki z Łodzi i województwa, organizowane przez Politechnikę Łódzką, ICT Polska Centralna Klaster i Uniwersytet Łódzki, skierowane do studentów, uczniów szkół średnich i specjalistów z branży ICT.

Już po raz trzeci podczas szeregu różnego rodzaju spotkań: wykładów, paneli i warsztatów prowadzonych...Read More »


do 06.01.2019 r. - Nagroda im. Profesorów Włodzimierza Mlaka i Zdzisława Opiala.

Uprzejmie przypominamy o zbliżającym się terminie zgłaszania kandydatów do Nagrody im. Profesorów Włodzimierza Mlaka i Zdzisława Opiala. Nagroda przyznawana jest za wybitne wyniki uzyskane w teorii równań różniczkowych lub teorii operatorów. Szczegóły w załączniku.

Uwaga! Zgodnie z regulaminem, zgłoszenia do Nagrody przedstawiają Dziekanowi WMiI UJ rady wydziałów matematyki uczelni państwowych...Read More »


do 20.12.2019 r. - Program wymiany osobowej - wyjazdy w ramach umów i porozumień dwustronnych

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od dn. 17 października br. ruszyła rekrutacja na wyjazdy stypendialne, przeznaczone dla studentów i nauczycieli akademickich do wymienionych w Programie wymiany osobowej studentów i naukowców w ramach współpracy bilateralnej – oferta wyjazdowa krajów.

Rekrutacja – m.in. na kursy letnie 2020- trwa do 20 grudnia 2019 r....Read More »


Older Entries »

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.