Konkurs Studencki Nobel – zgłoszenia do 15.04.2017 r.

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż w dniach kwietnia i maja bieżącego roku odbędzie się kolejna edycja konkursu Studencki Nobel.

Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest odnalezienie Najlepszych Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Jest jedynym konkursem takiego formatu organizowanym przez studentów dla studentów. Wpisując się w powszechne dziś trendy innowacyjności i związanego z nimi inwestowania w kapitał ludzki, ma umożliwić wyróżniającym się młodym ludziom wykorzystania ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu. Poszukujemy najlepszych z najlepszych, specjalistów w danych dziedzinach.Studencki Nobel pozwoli im ukształtować ścieżki kariery i otworzy drzwi do dalszego rozwoju.

Kategorie konkursowe Studenckiego Nobla 2017:    –    Nauki przyrodnicze i energetyka   –    Technologia informacyjna (IT)   –    Medycyna i farmacja   –    Fizyka i astronomia   –    Sztuka   –    Dziennikarstwo i literatura   –    Nauki społeczno-ekonomiczne   –    Działacz.

W najbliższym czasie, na stronie Konkursu – www.studenckinobel.pl ukażą się informacje przedstawiające szczegółowy harmonogram tegorocznej edycji.

W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o Konkursie na Państwa Uczelni, aby każdy ze Studentów mógł wykorzystać szansę bycia nagrodzonym za swe osiągnięcia.

Łącząc wyrazy szacunku, Marcin Gębarski Koordynator ds. Grantów I Partnerów Instytucjonalnych

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.