08-14.09.2019 r. – Międzynarodowe Warsztaty dla Młodych Matematyków.

Warsztaty odbędą się w dniach 8-14.09.2019 na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, a ich tematem będzie Teoria Ergodyczna i Układy Dynamiczne. Pojawią się również goście specjalni: Neil Dobbs, Ayse Sahin, Martha Łącka oraz Nishant Chandgotia, którzy w trakcie warsztatów poprowadzą ciekawe wykłady.

Dodatkowo w tym roku zaproszeni goście zaproponowali tematy referatów związane z ich wykładami. Dzięki temu referent może albo przesłać swój abstrakt referatu związany z tegorocznymi warsztatami, albo oznaczyć swoje preferencje na liście przygotowanych tematów i dostać jeden z wybranych. W taki sposób uczestnicy będą lepiej przygotowani do wykładów gości i będą w stanie się więcej dowiedzieć w trakcie warsztatów.

Na stronie: http://kmsuj.im.uj.edu.pl/warsztaty/ można się zarejestrować (termin rejestracji dla referentów to 14.08, a dla pozostałych 31.08) oraz znaleźć więcej szczegółów dotyczących warsztatów.

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.