od 05.11.2019 r. – reedycja Kursu Tworzenia Nowoczesnych Aplikacji Webowych we współpracy z firmą Focus Telecom Polska na WMiI UŁ

Szanowni Państwo,

we współpracy z firmą Focus Telecom Polska organizujemy reedycję kursu dla naszych studentów pt. “Kurs Tworzenia Nowoczesnych Aplikacji Webowych”.

Ideą kursu jest pokazanie uczestnikom mechanizmów oraz sposobu myślenia, pozwalających zbudować aplikację sieciową odnoszącą sukcesy na współczesnym rynku. W projekcie kursu główny nacisk położono na aspekt praktyczny programowania, stawiając na formę warsztatową i interaktywną, oraz redukując formę wykładu do minimum. Poprzednie edycje zostały bardzo pozytywnie przyjęte, a na podstawie uwag uczestników organizator zmodyfikował program, by lepiej dostosować go do ich potrzeb.

Zachęcam do poinformowania Waszych studentów o kursie, stanowiącym dla nich możliwość uzyskania praktycznych umiejętności od specjalistów znających realia programowania w działającej i skutecznie konkurującej na rynku firmie technologicznej.

Kurs rozpoczyna się 5 listopada b.r.

Więcej informacji o kursie możecie Państwo uzyskać na stronie: www.focustelecom.pl/kurs

dr R. Plebaniak, Koordynator ds. współpracy z firmą Focus Telecom Polska Sp. z o.o. na WMiI UŁ

Copyright © 2019 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.