Oferty pracy

Commerzbank AG

Drodzy Studenci i Absolwenci,

Zachęcamy Państwa do zainteresowania się ofertą Commerzbank AG. Ten drugi co wielkości bank w Niemczech zdecydował się na otwarcie w Polsce, właśnie w naszym mieście, swojego pierwszego oddziału i obecnie poszukuje specjalistów w obszarze zarządzania ryzykiem.

Do działu Group Risk Controlling & Capital Management poszukiwane są osoby z doświadczeniem, jak i absolwenci kierunków takich jak matematyka, informatyka, analiza danych czy nauki ekonomiczne.

Według ekspertów, obszar zarządzania ryzykiem to jedna z najbardziej przyszłościowych specjalizacji w bankowości, ściśle powiązana z nowymi technologiami i globalnymi rynkami finansowymi. Każdy pracownik, który do nas dołączy będzie objęty programami szkoleniowymi zarówno w Łodzi, jak i we Frankfurcie nad Menem, a nowi pracownicy w krótkim czasie staną się cenionymi specjalistami w obszarze ryzyka.

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

The Risk Controlling Junior Specialist

Credit Risk Validation Senior Specialist

Risk Reporting Senior Specialist

Risk Applications Senior Specialist

Risk Validation Senior Specialist

Credit Risk IT Applications Senior Specialist

Serdecznie zachęcamy Państwa do nadsyłania aplikacji. Podejmując pracę w dziale Group Risk Controlling & Capital Management nasi specjaliści nie tylko będą mogli na atrakcyjnych warunkach dołączyć do drużyny wiodącego europejskiego banku, ale też z pewnością zdobędą umiejętności, które pozwolą im na bardzo szybkie rozpoczęcie kariery w międzynarodowej bankowości.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, bardzo proszę o kontakt. Na mój adres mailowy mogą Państwo również nadsyłać aplikacje.

Serdecznie pozdrawiam

Ewelina Papieska

ewelina.papieska@commerzbank.com