Pan dr hab. Tadeusz Antczak, prof. UŁ i Pan dr hab. Dariusz Wardowski, prof. UŁ wśród 2% najczęściej cytowanych naukowców na świecie

Wśród najczęściej cytowanych naukowców na świecie znalazło się 23 naukowców z Uniwersytetu Łódzkiego. Listy obejmujące 2% najbardziej wpływowych autorów opracowali kolejny rok z rzędu analitycy z Uniwersytetu Stanforda, koncernu wydawniczego Elsevier i firmy SciTech Strategies.

Na prestiżowej liście 2% naukowców z największą cytowalnością mierzoną w okresie całej  dotychczasowej kariery oraz na liście 2% naukowców z najwyższą cytowalnością publikacji, które ukazały się w 2020 roku znalazł się Pan dr hab. Tadeusz Antczak, prof. UŁ.

Pan dr hab. Dariusz Wardowski, prof. UŁ znalazł się na liście 2% naukowców z najwyższą cytowalnością publikacji, które ukazały się w 2020 roku.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Najczęściej cytowani naukowcy na świecie

Copyright © 2022 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.