Pomoc materialna dla studentów i doktorantów

Zgodnie z ustawą z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2018 poz. 1668), zwaną dalej ‘Ustawą’  studenci wszystkich trybów studiów mogą korzystać z systemu pomocy materialnej, który tworzą następujące formy pomocy:

• stypendium socjalne,
  • stypendium dla osób niepełnosprawnych,
  • stypendium rektora (studenci i doktoranci),
  • stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów od 1 października 2012
  • stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów od 1 października 2012
  • zapomoga

Świadczenia pomocy materialnej (stypendia i zapomogi) są przyznawane przez Wydziałowe Komisje Stypendialno-Socjalne. W związku z tym wnioski o stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, zapomogę  należy składać w Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów – Sprawy Bytowe.

Stypendia

Wnioski o stypendia rektora w roku akademickim 2020/2021  należy przesłać mailowo do Dziekanatu WMiI w postaci skanu lub zdjęcia w dobrej jakości. Proszę pamiętać, aby wniosek przesłać do pracownika obsługującego Państwa kierunek studiów i specjalność.

Applications for the rector’s scholarships for the academic year 2020/2021 should be sent by e-mail to the Student`s Office in the form of a good quality scan or photo. Please remember to sent e-mail directly to the person, who is taking care of your  field of study and specialization.

STUDIA STACJONARNE

Agnieszka Górecka – Janowska

• kierunek Informatyka – specjalność Grafika komputerowa i projektowanie gier
  • kierunek Informatyka II stopnia – specjalności: Systemy informatyczne, Interaktywne media, Ogólna oraz Zastosowanie metod informatycznych w analizie danych