Przysposobienie biblioteczne dla studentów I roku studiów/ Library Training for 1st year students.

Szanowni Państwo,

informujemy o udostępnieniu przez Bibliotekę Uniwersytetu Łódzkiego kursu Przysposobienie biblioteczne dla  studentów I roku studiów.

Studenci (wszystkich rodzajów studiów) rozpoczynający studia w roku akademickim 2021/2022 zobowiązani są w terminie do 30.11.2021 r. do zaliczenia obowiązkowego kursu Przysposobienie biblioteczne.

Szkolenie jest dostępne na Platformie Zdalnego Kształcenia UŁ e-Campus UŁ  https://moodle.uni.lodz.pl/course/index.php   od 1.10.2021 r.

Celem zajęć jest szczegółowe zapoznanie studentów z zasadami korzystania z usług Biblioteki Uniwersyteckiej oraz z wyszukiwaniem materiałów w tradycyjnych zbiorach drukowanych i elektronicznych. Studenci mogą zapoznać się z treścią kursu przez Internet w dowolnym terminie i miejscu.  Do Biblioteki studenci mogą się zapisać niezależnie od tego, czy zaliczyli kurs Przysposobienie biblioteczne.

Szczegółowe informacje o szkoleniu znajdą Państwo pod linkiem http://www.lib.uni.lodz.pl/?idx=pomoc#szkolenia

Wszelkie problemy techniczne prosimy kierować do administratora platformy helpdesk@uni.lodz.pl.

We inform Students beginning their studies in the academic year 2021/2022,  you are required to pass the mandatory Library Training.

Course will be available to 30 November 2021 on https://moodle.uni.lodz.pl/course/index.ph

The entrance to the course is possible after logging on the platform and enroll to the course, the enrolment key is required. The keys are the same as in OSH course (use the key assigned to your faculty –  MA74);

 

Copyright © 2021 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.