01-07.06.2021 r. – Rejestracja na inżynierski projekt dyplomowy dla studentów kierunku Analiza Danych I st. – II tura – zmiana terminu.

Szanowni Państwo,

zgodnie z Państwa prośbami wprowadzono zmiany w ofercie II tury rejestracji na inżynierski projekt dyplomowy, stąd też jej nowy termin.

Rejestracja: Seminarium magisterskie – Analiza danych II st. – ZIMA 2021/22, WMiI (11-Sem-DUDA__21/22)

Data rozpoczęcia rejestracji: 01.06.2021 od godz. 08:00

Data zakończenia rejestracji: 07.06.2021 do godz. 23:00

Szczegółowe informacje o aktualnej ofercie otrzymaliście Państwo w mailach.

W razie problemów proszę o kontakt: plan@wmii.uni.lodz.pl

Pozdrawiam,

E. Chmura

Dziekanat WMiI UŁ

Plany zajęć i rejestracja na przedmioty do wyboru.

Szanowni Państwo,

ze względu na Państwa prośby rejestracja dla Państwa na inżynierski projekt dyplomowy nie zostanie uruchomiona w poniedziałek 31.05.2021. Ze względu na aktualizacje systemu USOS  nie mam możliwości wysłania do Państwa indywidualnych maili, stąd proszę o przekazywanie tej informacji koleżankom i kolegom z roku. Nowy termin zostanie ogłoszony w poniedziałek 31.05.21.

Ewa Chmura

Dziekanat WMiI UŁ

Plan zajęć i rejestracja na przedmioty do wyboru

Copyright © 2021 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.