18.01.2021 – Zdalne spotkanie z Prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia UŁ na temat sesji zimowej

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że na stronie UŁ na Facebooku ukazała się poniższa informacja.

Sekretariat WMiI UŁ, 14.01.2021 r.

Sesja zimowa na #UniLodz online – jak będą wyglądać egzaminy? Co się będzie działo w razie problemów technicznych? Na te i wiele innych Waszych pytań odpowie Prorektor Robert Zakrzewski.

Zapraszamy na Teams’a w poniedziałek 18.01 o 15:00. Żeby dołączyć do spotkania, wystarczy kliknąć link https://cutt.ly/kjmmovB i zalogować się używając swojej poczty studenckiej.

Przypominamy, że pytania można wciąż zadawać – tutaj, w komentarzach lub mailowo promocja@uni.lodz.pl. Do zobaczenia!

Winter exam session at #UniLodz – how will exams look like? What will happen if the Internet fails during your exam? Those and other questions will be answered on Monday the 18th at 3 PM (15:00) at MS Teams platform.

To join the meeting clik the link https://cutt.ly/kjmmovB and log in using your official student’s email account.

We remind you, that it is still possible to ask questions concerning winter exam session – here or via email – promocja@uni.lodz.pl. See you soon!

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do dalszego śledzenia wiadomości na ten temat tamże.

Sekretariat WMiI UŁ, 12.01.2021 r.

Sesja zimowa online na UniLodz – kto pyta, zdaje. Wiemy, że macie już sporo pytań dotyczących sesji zimowej. Do najbliższego czwartku, do końca dnia, możecie je nam wysyłać na adres promocja@uni.lodz.pl lub pisać pod tym postem. Będzie na nie odpowiadał – za pośrednictwem MS Teams – prof. Robert Zakrzewski, Prorektor UŁ ds. studentów i jakości kształcenia.

Dokładny termin spotkania podamy niebawem! 🙂

We know you have a lot of questions concerning winter exam session at Un​iLodz. You can ask them via e-mail promocja@uni.lodz.pl until the end of the nearest Thursday. Prof. Robert Zakrzewski, Vice-Rector of UniLodz will answer them personally. We will give you details soon.

Copyright © 2021 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.