Strefa studenta

KOMUNIKATY W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM - aktualizacje


Ważne informacje organizacyjne dla pracowników i studentów WMiI UŁ


Strona dedykowana aktualnej sytuacji Uczelni: http://covid19.uni.lodz.pl/

Strona jest na bieżąco aktualizowana o nowe informacje, ważne pytania i najnowsze materiały instytucji państwowych. Prosimy śledzić ją na bieżąco i stosować się do zawartych tam rekomendacji.

 

Special website dedicated to current UL’s...Read More »


Ważność legitymacji studenckich w czerwonej strefie. Informacja z MNiSW z dn. 26.10.2020 r. / Validity of student cards in the red zone. Information from the Ministry of Science and Higher Education on October 26, 2020

Szanowni Państwo,

zgodnie art. 51b ust. 4 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce  (Dz. U. z 2020 r. poz. 85, z późn. zm.) – legitymacje studenckie są ważne, bez konieczności ich potwierdzania w okresie ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania uczelni oraz przez...Read More »


Komunikat Rektor UŁ - nauczanie zdalne z dn. 25.10.2020

Szanowni Państwo, w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem w sobotę (24.10.2020) weszły w życie nowe obostrzenia rządowe na terenie całego kraju. Jednym z nich jest wprowadzenie, do odwołania, w pełni zdalnego trybu zajęć dydaktycznych na uczelniach. Tzw. zajęcia praktyczne nie są już wyjątkiem i również będą odbywać się zdalnie lub w terminie późniejszym.

W przypadku pytań o poszczególne...Read More »


31.10.2020 - Dzień Grozy On-line - zaproszenie dla studentów do udziału w akcji Kwadratu Artystycznego KIT

Kwadrat artystyczny KiT serdecznie zaprasza wszystkich studentów do udziału RPG-owym dniu grozyRead More »


24-27.11.2020 - Łódzkie Dni Informatyki 2020 (wydarzenie on-line)

Łódzkie Dni Informatyki organizowane są od 2017 roku – jest to największe wydarzenie w regionie, w pełni poświęcone poświęcone szeroko pojętej informatyce i telekomunikacji. Podczas ŁDI studenci mieli okazję wziąć udział w kilkudziesięciu wykładach, warsztatach i spotkaniach z największymi pracodawcami w regionie.

W tym roku nie zwalniamy tempa – co prawda...Read More »


Older Entries »

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.