Wewnętrzne konkursy badawcze Uniwersytetu łódzkiego – przypomnienie

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Łódzki uruchomił wewnętrzne konkursy badawcze finansowane ze środków przyznanych za udział w konkursie Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza – do rozdysponowania jest 8 000 000 PLN, na działalność naukową i za dokonania naukowe.
Dnia 9 listopada mija termin aplikacji grantów dla młodych i doświadczonych badaczy. Tego samego dnia będzie otwarta możliwość składania wniosków w kolejnych dwóch konkursach: Premia za granty oraz Granty aparaturowe.
Więcej informacji na stronie UŁ.
Sekretariat WMiI UŁ, (Centrum Promocji UŁ), 09.11.2020

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Łódzki uruchamia wewnętrzne konkursy badawcze finansowane ze środków przyznanych za udział w konkursie Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza. To dofinansowania dla doświadczonych i młodych naukowców, doktorantów oraz studentów. To również oferta dla badaczy spoza UŁ, w tym osób z zagranicy, na kilkumiesięczny lub kilkuletni kontrakt z dobrą pensją na Uniwersytecie Łódzkim. Rekrutacja do większości programów grantowych rozpoczyna się 26 października i potrwa do 9 listopada. Gorąco zachęcam Państwa do ubiegania się o dofinansowania i rozwijania swojej działalności badawczej. Nie ma lepszej drogi do wzmacniania pozycji Uniwersytetu Łódzkiego w Polsce i na świecie. Wszystkie szczegóły dotyczące dofinansowań i warunków, które trzeba spełnić by je uzyskać, znajdą Państwo na stronie UŁ: Wewnętrzne Konkursy Badawcze.

Z wyrazami szacunku,

Prof. Zbigniew Kmieciak

Prorektor UŁ ds. nauki

Sekretariat WMiI UŁ, 13.10.2020

Copyright © 2020 Wydział Matematyki i Informatyki UŁ. All rights reserved.