Open Day dla studentów w Biurze Firmy Sii - 9.04.2024

Organizator wydarzenia - Firma Sii - jest największym dostawcą usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii w Polsce. Eksperci Sii Polska realizują projekty dla wiodących firm z Polski i świata, z sektorów motoryzacji, bankowości i finansów, branży Hi-tech, medycznego, handlu detalicznego i logistyki oraz usług użyteczności publicznej.

Wydarzenie Open Day w Biurze Firmy Sii to okazja dla studentów, żeby przyjść i zobaczyć od kuchni jak wygląda praca w firmie IT.

W trakcie wydarzenia opowiemy o tym jak się u nas pracuje, jak zaplanować swoją karierę zawodową, a także przygotowaliśmy dla uczestników ciekawy warsztat techniczny.

Będzie to również świetna okazja, żeby zobaczyć nasze nowe biuro, które mieści się w biurowcu Hi Piotrkowska na 14p.

Link do zapisów: Open Day Sii Łódź

Serdecznie zapraszamy.