Nabór wniosków o nagrodę Rektora dla doktorantów UŁ

Poniżej prezentujemy komunikat dra hab. Roberta Zakrzewskiego, prof. UŁ, Prorektora ds. studentów i jakości kształcenia UŁ z dnia 21.06.2023 r. w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o nagrodę Rektora dla doktorantów UŁ.

Komunikat Prorektora ds. studentów i jakości kształcenia UŁ z dnia 21.06.2023 r.

w sprawie: ogłoszenia naboru wniosków o nagrodę Rektora dla doktorantów UŁ, na podstawie Zarządzenia nr 34 Rektora UŁ z dnia 08.12.2021 r.

1. O nagrody Rektora mogą ubiegać się doktoranci UŁ, którzy wykazali się szczególną pracą na rzecz rozwoju i promocji społeczności Uniwersytetu Łódzkiego w organach Samorządu Doktorantów UŁ bądź innych uczelnianych gremiach lub poprzez osiąganie m.in. wysokich wyników w zawodach sportowych czy w konkursach artystycznych.
  2. W niniejszym naborze do ubiegania się o nagrodę Rektora dla doktorantów UŁ uprawnia aktywność na rzecz społeczności Uniwersytetu Łódzkiego (m.in. praca w organach Samorządu Doktorantów UŁ lub innych uczelnianych gremiach) oraz osiągnięcia (m.in. sportowe i artystyczne) wykazane tylko w semestrze letnim w roku akademickim 2022/2023.
  3. Nagroda Rektora dla doktorantów UŁ nie jest przyznawana za osiągnięcia naukowe.
  4. Z wnioskiem o przyznanie nagrody Rektora występuje zainteresowany doktorant UŁ zgodnie z zasadami zawartymi w Regulaminie przyznawania nagród Rektora dla doktorantów Uniwersytetu Łódzkiego. Wraz z wnioskiem należy złożyć uzupełnioną informację do celów podatkowych. Niezłożenie informacji do celów podatkowych uniemożliwia wypłatę nagrody Rektora.
  5. Regulamin wraz z wnioskiem i wzorem informacji do celów podatkowych znajduje się do pobrania: https://baw.uni.lodz.pl/d/53621/5/.
  6. Wypełnione, podpisane i zeskanowane wnioski o przyznanie nagrody Rektora wraz załącznikami należy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: doktoranci@uni.lodz.pl do 30.06.2023 r. Wniosek wraz z załącznikami musi być przesłany z adresu elektronicznej skrzynki pocztowej przypisanej do profilu doktoranta w USOSweb, który ubiega się o otrzymanie nagrody Rektora.

Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia UŁ

dr hab. Robert Zakrzewski, prof. UŁ