STREFA ABSOLWENTA

KARTA ABSOLWENTA UŁ

Bezpłatna, a dająca wiele możliwości
Jesteś naszym absolwentem? Świetnie. To znaczy, że możesz stać się posiadaczem Karty Absolwenta UŁ i skorzystać ze zniżek naszych Partnerów. Kartę możesz zamówić bezpłatnie, jeżeli posiadasz dyplom ukończenia dowolnego kierunku studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych lub MBA Uniwersytetu Łódzkiego. O wydanie Karty mogą ubiegać się również Absolwenci UŁ, którzy zdecydowali się kontynuować naukę na studiach II czy III stopnia.

Więcej szczegółów znajdziesz klikając odnośnik poniżej.

PROJEKT MENTORSKI

Nasi wybitni Absolwenci VIP pomagają zdolnym studentom
Twój rozwój nie musi ograniczać się jedynie do zajęć i uczestnictwa w kołach naukowych. Jeżeli wiesz, w którym kierunku chcesz podążać po studiach, albo wręcz przeciwnie - nie wiesz jeszcze, jak przekuć pasje w satysfakcjonującą drogę zawodową - zapoznaj z tym, co oferuje Ci Projekt mentorski Uniwersytetu Łódzkiego, w którym nasi znakomici absolwenci, reprezentanci biznesu, świata kultury i mediów, doradzają studentom uczelni i pomagają im zaplanować ścieżkę kariery. 
 

1

PROGRAM ABSOLWENT VIP

  Uniwersytet Łódzki to ponad 70 lat tradycji opartej na dialogu, swobodzie dyskusji akademickiej oraz przekazywaniu wiedzy. Jedność nauki, dydaktyki, wychowania oraz rozwoju sprawia, że Uczelnia od lat kształci ludzi o szerokich horyzontach intelektualnych, odpowiedzialnych, otwartych i tolerancyjnych.

  Idąc w ślady najlepszych uczelni na świecie i mając na celu umacnianie więzi z Absolwentami, Uniwersytet Łódzki od 2013 r. realizuje program Absolwent VIP, skierowany do najwybitniejszych wychowanków Uczelni – grona ekspertów, ludzi sukcesu, osobistości ze świata nauki, sztuki, polityki, biznesu. Program oferuje różnorodne formy aktywności oraz wartościowe inicjatywy dla rozwoju polskiej edukacji.

  Absolwent VIP to autorska i innowacyjna inicjatywa Uniwersytetu Łódzkiego, w ramach której realizowane są m.in.:

  • WYKŁADY EKSPERCKIE i cykliczne spotkania Absolwentów VIP
  • PROJEKT MENTORSKI dla najzdolniejszych studentów UŁ
  • WYDARZENIA SPECJALNE, np. Światowy Zjazd Absolwentów w ramach obchodów 70-lecia UŁ

  Podczas regularnie organizowanych spotkań kolejni wybitni Absolwenci przyjmują z rąk JM Rektora prestiżowy tytuł „Absolwent VIP Uniwersytetu Łódzkiego”, a także symboliczną statuetkę – ceramiczne jabłko jako owoc ciężkiej pracy Absolwentów oraz zapowiedź ich dalszej, owocnej współpracy z Alma Mater.

  Wyjątkowa kariera i szczególne osiągnięcia wymagają niebanalnego uhonorowania. Projektując statuetkę Absolwent VIP, sięgnęliśmy do doświadczenia i talentu artysty-rękodzielnika, by każde z wręczanych jabłek było unikatowe. Jabłko to zarówno symboliczny owoc ciężkiej pracy włożonej w zdobywanie wiedzy i poszerzanie własnych horyzontów, jak i dojrzały owoc z gałęzi wielkiego drzewa wiedzy, jakim jest Uniwersytet.

  123

  STUDIA PODYPLOMOWE

  Roczne lub dwuletnie studia rozszerzające Twoje kompetencje
  Akademia trenera biznesu, Joga i zarządzanie emocjami, Audyt wewnętrzny, Podatki w biznesie, Prawo karne skarbowe, Analiza Danych, Edytorstwo tekstów literackich, Neurologopedia, Zwinne Zarządzanie w Świecie VUCA i wiele, wiele innych kierunków czekają na Ciebie. Studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim to oferta od A do Z dla tych, którzy chcą się dalej kształcić i zdobywać kolejne dyplomy. Rozwijaj swoje kompetencje i skorzystaj z naszej oferty - z Kartą Absolwenta UŁ zniżka na wybrane kierunki. 

  podyplomowe

  SZKOLENIA I WARSZTATY

  Szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań dla rozwoju Twojej kariery
  Zakładanie własnej firmy, sekrety udanej rozmowy kwalifikacyjnej, trening redukcji stresu w oparciu o Mindfulness, obrona przed manipulacją i wywieraniem wpływu, czy wyspecjalizowane zagadnienia z dziedziny zarządzania. Szkolenia dla absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego pomagają pogłębić wiedzę i jeszcze pewniej osadzić się na rynku pracy.

  szkolenia

  STUDIA MBA

   Polsko-Amerykański Program Studiów MBA wśród najlepszych programów w Polsce. 
   Programu studiów MBA realizowany na Wydziale Zarządzania UŁ to 4 intensywne semestry rozwoju kompetencji menedżerskich. Studia dedykowane są profesjonalistom, którzy mają minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym lub równorzędnym. Językami wykładowymi są język polski i angielski. Polsko-Amerykański Program Studiów MBA znajduje się w czołówce najlepszych programów studiów MBA wg Rankingu Perspektywy. 

   studia MBA